Najnowsza bajka będzie miała prapremierę 13 kwietnia 2024 roku.

Miłosława (Miła), czyli mała Miłka wie, że nie jest ładnie się złościć. Że należy być grzeczną i miłą. W końcu nosi imię po mamie, po babci i po mamie babci. Wszystkie miały na imię tak samo, bo takie imię najbardziej do nich pasowało. Babcia Miła była miła i mama, też Miła, miła była.

Wszystkie Miłe szczycą się tym, że uczą się świetnie, potrafią dopasować do każdej sytuacji, panują nad sobą niezależnie od okoliczności. Są po prostu idealne, wzorowe. W końcu wiedzą, że złość piękności szkodzi.

Dziewczynka chce być taka, jak one. Tak bardzo stara się, żeby wszyscy wokół byli z niej zadowoleni, tak mocno skupia się na tym, żeby spełnić oczekiwania innych, że pewnego dnia… znika. Trafia do niezwykłej krainy, gdzie czeka ją nie lada wyzwanie: aby wrócić do siebie musi rozwiązać wielką tajemnicę zaginionych dzieci. Czy jej się uda? Czy stanie się znów „widzialna”? I czego nauczy się po drodze?

„Tylko grzecznie” to mini musical przygodowy dla dzieci od lat 7 i dla całych rodzin.

W zabawny, a czasem wzruszający sposób opowiada o tym, jak pozostać sobą, kiedy wydaje nam się, że powinniśmy „jacyś” być!

Bilety dostępne są TUTAJ