II ETAP CASTINGU DLA AKTORÓW
30.10.2017 r. godz. 10.00
Anette
wokal / If I Can’t Have You /, scenka aktorska, casting taneczno- ruchowy
1. Natalia Smagacka 2. Ewelina Hinc 3. Patrycja Mizerska 4. Aleksandra Kosiorek 5. Sylwia Wąsik 6. Agnieszka Brenzak 7. Aleksandra Nowicka 8. Izabela Pawletko 9. Maja Gadzińska 10. Alicja Kułak 11. Ewa Walczak 12. Aleksandra Meller 13. Joanna Chułek 14. Karolina Królikowska 15. Beata Rzeźnik
Stephanie
wokal / What Kind A Fool, How Deep Is Your Love-duet /, scenka aktorska, casting taneczno- ruchowy
1. Joanna Rybka 2. Beata Kępa 3. Agnieszka Przekupień 4. Agnieszka Król-Karecka 5. Agata Kujawa 6. Patrycja Brzezińska 7. Agnieszka Tylutki
Piosenkarka
wokal,casting taneczno - ruchowy
1.Aleksandra Klepacka 2.Paulina Wróblewska 3.Katarzyna Kurdej 4.Karolina Trębacz
30.10.2017 godz. 11.30
Tony
wokal / Immorality, How Deep Is Your Love-duet/, scenka aktorska, casting taneczno- ruchowy
1.Krzysztof Wojciechowski 2.Filip Cembala 3.Tomasz Bacajewski
Bobby C.
wokal / Tragedy/, scenka aktorska, casting taneczno- ruchowy
1.Sebastian Ziomek 2.Wojciech Daniel 3.Maciej Podgórzak 4.Arkadiusz Bordżdyński 5.Kamil Frątczak 6.Tomasz Wojtan
Double J. / Joe
wokal / Staying Alive/, scenka aktorska, casting taneczno- ruchowy
1.Sebastian Wisłocki 2.Paweł Czajka 3.Krzysztof Dzwoniarski 4.Tomasz Bacajewski 5.Maciej Podgórzak 6.Paweł Sikora 7.Krzysztof Kowalski 8.Bartosz Sołtysiak
Piosenkarz - casting taneczno - ruchowy
1. Marcin Słabowski O godzinie 13.00 rozpocznie się casting ruchowy (role). Około godziny 15.30 osoby wskazane przez reżysera pozostają do dyspozycji.
II ETAP CASTINGU DLA TANCERZY
30.10.2017 r. (poniedziałek) godz. 11.00
Ela Pruszko
Kamila Kwietniewska
Ewa Jeziorska
Monika Grzelak
Gracja Górniak
Dagmara Woźniak
Karolina Merda
Wiola Fiuk
Bijak Maria
Paulina Kroszel
Ewelina Dańko
Iza Pawletko
Sara Ławniczak
Agnieszka Zalas
Emilia Witowska
Marta Śrama
Ula Bańka
Arkadiusz Borżdyński
Piotr Burba
Mateusz Muniak
Mateusz Miela
Stavros Pittas
Mateusz Pietrzak
Jacek Bajor
Bartek Sołtysiak
Michał Pietrzak
Krzysztof Dzwoniarski
Jan Madej
Mateusz Wróblewski
Marek Bratkowski
Jarek Rzepiak
Mateusz Ludwikowski
Krzysztof Kowalski
Paweł Czajka
Maciej Podgórzak