Absolwentka Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni - można ją zobaczyć na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni ("Lalka", "Chłopi"), Teatru Muzycznego w Toruniu ("Gra warta piernika, czyli Maurycy i kolędnicy", "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek", "Pan Kleks. Powrót") oraz Nowego Teatru im. Witkacego w Słupsku ("Alicja w krainie czarów"). Od 2021 roku stale współpracuje z Wojciechem Kościelniakiem - wcześniej jako asystentka reżysera, producentka wykonawcza, a od 2024 roku jako druga reżyser. Wspólnie zrealizowali takie spektakle jak: "Alicja w krainie czarów" oraz "Niech no tylko zakwitną jabłonie" w Nowym Teatrze w Słupsku, "A statek płynie" w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu, "Quo vadis" w Teatrze Muzycznym w Gdyni, "Folwark zwierzęcy" w Teatrze Ludowym w Krakowie, "Chłopcy z placu broni" oraz "Dżuma" w Teatrze Kameralnym w Bydgoszczy