Trwa produkcja spektaklu muzycznego inspirowanego losami przedwojennej gwiazdy filmowej. O rolę Iny Benity, pierwszej femme fatale polskiego kina, ubiegają się dwie aktorki, a prywatnie siostry, Kasia i Basia Kurdej.
Zaglądamy do teatru od kulis, gdzie przeszłość miesza się z teraźniejszością, a granice między prawdą i fikcją zdają się być coraz mniej wyraźne. Na sali prób, jak to bywa, póki co nic nie idzie jak należy: kostiumy się plączą, w scenariuszu jest chaos, reżyserka się spóźnia. Nawet ekspres do kawy co chwilę się zacina. Ale artystki nie chcą już czekać, zatem postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i same zabierają się do pracy.
Tylko która będzie Iną?
O tym przekonamy się już 17 czerwca podczas spektaklu „Ina. Wolisz, kiedy się śmieję”
A już teraz mogą Państwo skorzystać z wyjątkowej promocji: 𝐊𝐮𝐩𝐮𝐣𝐚̨𝐜 𝐣𝐞𝐝𝐞𝐧 𝐛𝐢𝐥𝐞𝐭 𝐰 𝐊𝐀𝐒𝐀𝐂𝐇, 𝐝𝐫𝐮𝐠𝐢 𝐨𝐭𝐫𝐳𝐲𝐦𝐚𝐜𝐢𝐞 𝐆𝐑𝐀𝐓𝐈𝐒. 𝐏𝐫𝐨𝐦𝐨𝐜𝐣𝐚 𝐨𝐛𝐨𝐰𝐢𝐚̨𝐳𝐮𝐣𝐞 𝐰𝐲ł𝐚̨𝐜𝐳𝐧𝐢𝐞 𝐧𝐚 𝐜𝐳𝐞𝐫𝐰𝐜𝐨𝐰𝐲 𝐬𝐩𝐞𝐤𝐭𝐚𝐤𝐥, 𝐰𝐲ł𝐚̨𝐜𝐳𝐧𝐢𝐞 𝐰 𝐤𝐚𝐬𝐚𝐜𝐡 𝐭𝐞𝐚𝐭𝐫𝐮.
Bilety online dostępne tutaj
https://bit.ly/3RJW2zc
Uwaga! Przedstawienie nie stroni od odważnych myśli, humoru i (auto)ironii!


