Ukończył Państwowe Policealne Studium Wokalno-Aktorskie im. Danuty Baduszkowej w Gdyni (2023). Ze sceną związany jest od 6 roku życia, choć dopiero w PPSWA na tak szeroką skalę. Pochodzący z małej wioski o nazwie Lembarg, położonej w woj. kujawsko-pomorskim, nigdy nie przypuszczał, że trafi do największego teatru muzycznego w Polsce.

Poza zdolnościami wyciągniętymi ze szkoły, hobbystycznie upodobał sobie grę na etnicznych instrumentach perkusyjnych. Jak przystało na oddanego fana muzyki i kultury reggae, dobry humor go nie opuszcza - pozytywne myślenie, to jego motto życiowe. Uważa, że matka natura jest najlepszym lekiem na wszystko, właśnie tam ucieka, żeby naładować baterie, a sam leczy się tylko naturalnymi składnikami, dlatego nie dziwi fakt iż jest również Technikiem Architektury krajobrazu. W czasie studiów próbował swoich sił jako aktor, choreograf, czy reżyser w stowarzyszeniu musicalowym Podniebni, a w Gdyńskim teatrze grał w takich spektaklach jak „Skrzypek na dachu”, „Liżę twój bębenek”, „Kolęda - Nocka, Przejście przez morze”, „Rewia 80&Italy”, „Gorączka sobotniej nocy”, „Mistrz i Małgorzata”, „Once on This Island, Kiedyś na wyspie”, „Rewia 90&British”, „Gruski pospodały”, „Koncert dyplomowy PPSWA”.

Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Toruniu, biorąc udział w takich spektaklach jak „Once”, czy „Marysia ma Rysia”. Jako aktor naszego teatru zadebiutował rolą Tommo w spektaklu „Dziewczyny z kalendarza”. Jak sam powiedział: „Nie żałuję niczego w moim życiu i nic bym nie zmienił, ponieważ każda, nawet najmniejsza rzecz, zaprowadziła mnie do tego miejsca, w którym teraz jestem. I powiem Wam - mam się bardzo dobrze, Peace.”