Występuje w:
HAIRSPRAY

Tancerz/wokalista/choreograf/ instruktor tańca

Urodzony w gorącej Wenezueli. Ojciec grywał na perkusji, a bracia na gitarze i cuatro. Swoje pierwsze kroki jako tancerz i wokalista stawiał w grupie muzycznej ,,Cuatro y Bumbac" w rodzinnym San Felix, gdzie rozwijał się tanecznie i wokalnie.

Absolwent Inżynierii Przemysłowej na Universidad Nacional Experimental Politécnica im. Antonio José de Sucre w Puerto Ordaz, wciąż wierny swej pasji, tenor Chóru Akademickiego „Orfeón Universitario Rafael Montaño UNEXPO” z którym trzykrotnie sięgnął po medale Międzynarodowej Olimpiady Chórów ,,World Choir Games", jako solista chóru (Wenecja 2009, Cincinnati 2012).

W tym okresie również rozwijał się tanecznie m.in. jako tancerz ludowy w Fundacjach Tańca Narodowego „Danzas Estampas Nacionalistas” i  ,,Danzas Yacambú", oraz tancerz Urban Commercial w Akademii Tańca INFRAKTOR DANCE.

Podczas praktyk studenckich zapisał się do chóru zakładowego, gdzie szybko z wokalisty i tancerza stał się również nauczycielem technik ruchu i mowy ciała. W 2013 roku uzyskał dyplom  „International Music and Movement” prowadzonego przez American Center for Professional Development&Training.

Korzystając ze swoich umiejętności i doświadczenia, w 2014 roku założył własną młodzieżową formację taneczną „FULL DANCE”, w której zarówno tańczył, jak i był jej choreografem. Z sukcesami rozwijał ją do czasu wyjazdu z kraju.

Od dwóch lat mieszka w Polsce i zaraża swoją miłością do tańca pracując jako instruktor. Swoje umiejętności taneczne uzupełnia profesjonalnym podejściem i niewyczerpującą się energią. Tancerz i prezenter licznych eventów w Wenezueli i w Polsce. Na deskach sceny Teatru Muzycznego w Gdyni zadebiutuje w spektaklu „Hairspray”.