Od 7-go roku życia na parkiecie jako tancerz. Laureat i medalista turniejów Sportowego Tańca Towarzyskiego w tym Mistrzostw Polski w klasie tanecznej „B”. W 2015 roku ukończył Akademię Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na wydziale Wokalno-Aktorskim, specjalność – Musical w klasie prof. zw. dr Andrzeja Nanowskiego oraz Miłosza Gałaja. Debiutował w ,,Teatrze na Plaży” w Sopocie rolą Herolda w spektaklu „Medea – Moja Sympatia”. Od 2015 roku jest tancerzem w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Współpracuje także jako choreograf przy corocznych Koncertach Sylwestrowych i „Koncertach na Bis”. Jego motto to ,,Łączyć śpiew i taniec tak, aby tworzyć postaci realne, prawdziwe – pełne emocji”.

Występował w spektaklach Teatru Muzycznego w Gdyni:
,,Cud Albo Krakowiaki i Górale” (reż. M. Zadara, 2018), ,,Notre Dame de Paris” (reż. Gilles Maheu, 2016), ,,Ghost” (reż. T. Dutkiewicz, 2015), ,,Pinokio” – Kot (reż. B. Szyc, 2003).

Na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi można go było oglądać jako Apostoła w ,,Jesus Christ Superstar” w reżyserii Z. Maciasa.

W 2016 roku otrzymał nagrodę od Prezydenta Miasta Gdyni z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru oraz Teatralną Nagrodę Muzyczną im. Jana Kiepury w kategorii Najlepszy Wokalista Musicalowy za rolę Tyrona Jacksona w musicalu ,,Fame” w reżyserii Miłosza Gałaja.

Jest asystentem choreografa w spektaklu ,,Gorączka Sobotniej Nocy”.