Aktor, solista. Ukończył Państwowe Policealne Studium Wokalno - Aktorskie im. D. Baduszkowej w Gdyni (2016) oraz Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. Postanowił zdawać na studia aktorskie dzięki obcowaniu z teatrem od najmłodszych lat - w 2004 roku brał udział w spektaklu „Warszawskie Dzieci” pod kierownictwem muzycznym Włodzimierza Korcza i Ryszarda Cieśli, wystawianym w Berlinie, Chicago i Warszawie, a jako 13-latek wystąpił w musicalu „Akademia Pana Kleksa” Teatru Muzycznego ROMA. Karierę w Gdyni zapoczątkował w 2016 roku rolą dyplomową Rocky'ego Gravo w spektaklu „Czyż nie dobija się koni”. Pochodzi z Łukowa w województwie lubelskim. Uwielbia sport, szczególnie piłkę nożną i siatkówkę. Chętnie gotuje, wolne chwile spędza grając na konsoli i oglądając z Żoną seriale na Netflixie.

Występował w spektaklach teatru Muzycznego w Gdyni:
„Cud albo Krakowiaki i Górale” - Bardos (reż. M. Zadara, 2018), „Ghost” (reż. T. Dutkiewicz, 2015),  „Zły” (reż. W. Kościelniak, 2015), „O straszliwym smoku, dzielnym szewczyku, prześlicznej królewnie i królu gwoździku” (reż. K. Rau, 2014), „Klub Kawalerów” (reż. J. Celeda, 2013), „Grease” - Roger, Sonny (reż. M. Korwin, 2011), „Pinokio” (reż. B. Szyc, 2003).

Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Poznaniu, gdzie gra w spektaklu muzycznym „Kombinat” w reż. Wojciecha Kościelniaka, z muzyką i tekstami Grzegorza Ciechowskiego i zespołu Republika. Kreuje w nim główną rolę Jana K. oraz Tancerza.

Współpracował z CKiS w Siedlcach i miejscowym Teatrem ES, gdzie wystąpił w przedstawieniach muzycznych opartych na poezji śpiewanej : „Przezroczystość”, „Grechuta”, „Śpiewnik Papieski”.

W 2017 roku jako wykonawca uczestniczył w koncercie „Galeria Sztuki - Kaczmarski”, który wystawiany był podczas festiwalu „Nadzieja” im. Jacka Kaczmarskiego w Kołobrzegu.