Karol Kozłowski

Występuje w:

Karol Kozłowski

Basista, kompozytor, aranżer. Jest autorem aranżacji do spektaklu "BŁOGOSŁAWIENI. PIEŚNI GOSPEL". Gościnnie grał na basie w spektaklach "SIOSTRUNIE" i "KISS ME, KATE".

Jest kierownikiem muzycznym i aranżerem zespołu Gospel Light of Love, kierownikiem muzycznym i członkiem zespołu ZagDańSki, współzałożycielem zespołu jazzowego Street Line Project. Współpracował z zespołem Black White Community, Moongang, Mietek Blues Band, Piano 21, Paul Band, 4 Free, z którym koncertował między innymi na Sopot Molo Jazz Festiwal 2008. Został wyróżniony na XI Ogólnopolskim Przeglądzie Młodych zespółów Jazzowych i Bluesowych.

Współpracuje z muzykami polskiej sceny jazzowej i rozrywkowej: Iloną Gliwą Damięcką, Tomaszem Sowińskim, Dariuszem Herbaszem, Cezarym Paciorkiem Januszem Radkiem. Podczas Festiwalu Jedynki TVP1 w Operze Leśnej w Sopocie w 2006 r. występował z Kubą Badachem, Marią Sadowską, Kasią Cerekwicką, Kombii, Blue Cafe.

Z Gdańską Niezależną Inicjatywą Muzyczną z artystami Opery Bałtyckiej w Gdańsku brał udział w realizacji spektakli "Musicale, Musicale...".
Współpracuje z Polską Filharmonią Kameralną z Sopotu pod dyrekcją Wojciecha Rajskiego. Uczestniczył w licznych festiwalach, prowadził warsztaty muzyczne.Udziela się jako muzyk sesyjny.

www.karolkozlowski.com

  • Partnerzy

  • Partnerzy medialni