Dyrekcja i Kierownictwo

Igor Michalski
Dyrektor

Bogdan Gasik
Zastępca Dyrektora Teatru

Bernard Szyc
Kierownik Zespołu Artystycznego

Dariusz Różankiewicz
Kierownik Muzyczny

Agnieszka Szydłowska
Asystent Kierownika Muzycznego, Chórmistrz

Joanna Semeńczuk
Kierownik Baletu

Barbara Mościbrodzka-Chudy
Główna Księgowa

Soliści

Anna Andrzejewska

Jakub Brucheiser

Paweł Bernaciak

Maja Gadzińska

Renia Gosławska

Artur Guza

Dorota Kowalewska

Katarzyna Kurdej

Karolina Merda

Aleksandra Meller

Jerzy Michalski

Rafał Ostrowski

Alicja Piotrowska

Maciej Podgórzak

Marek Richter

Marcin Słabowski

Magdalena Smuk

Bernard Szyc

Andrzej Śledź

Karolina Trębacz

Anna Maria Urbanowska

Jacek Wester

Tomasz Więcek

Sebastian Wisłocki

Katarzyna Wojasińska

Krzysztof Wojciechowski

Zespół Aktorski

Marta Bacajewska

Tomasz Bacajewski

Anna Czajka

Paweł Czajka

Mateusz Deskiewicz

Ewa Gregor

Tomasz Gregor

Iga Grzywacka

Agnieszka Kaczor

Krzysztof Kowalski

Mariola Kurnicka

Agnieszka Król-Karecka

Izabela Pawletko

Aleksy Perski

Sasza Reznikow

Marek Sadowski

Zbigniew Sikora

Marta Smuk

Sylwia Wąsik

Katarzyna Więcek

Julia Zacharek

Balet

Urszula Bańka

Arshak Gyozalyan

Ewelina Dańko

Krzysztof Dzwoniarski

Paulina Kroszel

Sara Ławniczak

Jan Madej

Jarosław Rzepiak

Mateusz Sobczak

Marta Śrama

Emilia Witowska

Agnieszka Zalas

Orkiestra

Paweł Piński

Małgorzata Lewosińska

Zofia Elwart

Sylwia Jantoš

Joachim Oller

Zbigniew Kosmalski

Jolanta Arasimowicz

Marian Benedyka

Jarogniew Dąbrowski

Piotr Górka

Daria Galubińska

Aleksander Kamiński

Tomasz Kiel

Elżbieta Kwiatek

Krzysztof Krakowski

Krzysztof Krawiec

Izabela Jaworska

Michał Leo

Michał Mieczkowski

Renata Nehrebecka

Joanna Ostrowska

Jacek Piastowski

Marcin Pietrzak

Piotr Schiller

Małgorzata Siewert

Tadeusz Wiśniewski

Elżbieta Deputat

Paweł Hulisz

Aktorzy współpracujący

Marek Kaczanowski

Maria Bijak
TANCERKA

Adam Kordowski

Marcin Bobkowski
AKROBATA

Arkadiusz Borzdyński

Marek Bratkowski
TANCERZ

Piotr Burba
TANCERZ

Filip Cembala

Artur Cichuta
CHOREOGRAFIA WALK

Wojciech Daniel

Gabriel Dubiel

Grażyna Dunal

Wioleta Fiuk
TANCERKA

Tomasz Fogiel

Cezary Garban
AKROBATYCZNY TEATR TAŃCA Mira-Art

Ewa Gierlińska

Gracja Górniak
TANCERKA

Michał Grobelny

Monika Grzelak
TANCERKA

Marta Jasińska
AKROBATYCZNY TEATR TAŃCA Mira-Art

Jakub Jóźwiak
TANCERZ

Agata Karwat
AKROBATYCZNY TEATR TAŃCA Mira-Art

Patryk Klepacki
TANCERZ BREAKDANCE

Ewa Kłosowicz

Dorota Koprowska
TANCERKA

Janusz Kruciński

Magdalena Kumorek

Tomasz Kurek
TANCERZ BREAKDANCE

Marta Kwiatkowska

Dariusz Lipski
AKROBATYCZNY TEATR TAŃCA Mira-Art

Michał Lisiecki
AKROBATYCZNY TEATR TAŃCA Mira-Art

Michał Łabuś
TANCERZ

Cezary Łukaszewicz

Natalia Madejczyk
TANCERKA

Kaja Mianowana

Mateusz Miela
TANCERZ

Jan Napieralski

Patryk Pałejko
AKROBATYCZNY TEATR TAŃCA Mira-Art

Mateusz Pietrzak
TANCERZ

Michał Pietrzak
TANCERZ

Piotr Płuska

Rafał Połubiejko
TANCERZ BREAKDANCE

Kostyantyn Popov
TANCERZ

Elżbieta Pruszko
TANCERKA

Agnieszka Przekupień

Monika Reszke
AKROBATYCZNY TEATR TAŃCA Mira-Art

Modest Ruciński

Paweł Sikora

Szymon Sztukowski
AKROBATYCZNY TEATR TAŃCA Mira-Art

Arkadiusz Szynal
AKROBATA

Dominika Śmigelska
AKROBATYCZNY TEATR TAŃCA Mira-Art

Jan Traczyk

Masza Tryputsen
TANCERKA

Ewa Walczak

Weronika Walenciak

Ewa Wielebska

Krystyna Wodzyńska

Łukasz Zagrobelny

Przemysław Zubowicz