Casting

Zapraszamy aktorki i aktorów śpiewających do wzięcia udziału w I etapie castingu do przedstawienia pt. „Wiedźmin”, który odbędzie się w dniach 23 (poniedziałek) i 30 (poniedziałek) stycznia. Przedstawienie w reżyserii Wojciecha Kościelniaka, z muzyką Piotra Dziubka, choreografią Jarka Stańka, będzie realizowane w Teatrze Muzycznym w Gdyni z premierą w połowie września 2017.  Nabór do zadań choreograficznych zostanie przeprowadzony w innym terminie.  

 

Casting obejmuje następujące role: Wiedźmin (Geralt) oraz Ciri                        

 

W przypadku Wiedźmina (Geralta z Rivii) zapraszamy bardzo dobrze śpiewających aktorów (nie amatorów) między 25 a 45 rokiem życia, sprawnych aktorsko, ruchowo, wysportowanych, wysokich, dyspozycyjnych od początku lutego do dnia premiery oraz w terminach eksploatacji przedstawień. Znajomość języka polskiego wymagana na poziomie średnim (można grać z wyczuwalnym obcym akcentem).  Na castingu wymagana będzie prezentacja tekstu oraz piosenki- materiały do pobrania poniżej.

 

Geralt TUTAJ

 

W przypadku roli Ciri zapraszamy dziewczynki (6-10 lat). Bardzo dobrze śpiewające, odważne, rezolutne, komunikatywne, mile widziane doświadczenie aktorskie. Na castingu wymagana będzie prezentacja tekstu (do pobrania poniżej) oraz dowolnej piosenki.  

 

Ciri TUTAJ

 

Zgłoszenia do castingu, zawierające CV wraz ze zdjęciem twarzy oraz sylwetki, z zaznaczeniem wybranego terminu (23 lub 30 stycznia 2017) należy przesłać najpóźniej do 21 stycznia na adres casting@muzyczny.org  

Wszelkich informacji dotyczących castingu udzielamy wyłącznie drogą mailową, zapytania proszę przesyłać na podany wyżej adres.

  • Partnerzy

  • Partnerzy medialni